logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - می 13, 2021

Florida Gaming Arcade Plot از دستگاههای فشرده سازی برای کلاهبرداری از ماشین آلات استفاده می کند

ارسال شده در: 13 مه 2021 ، 02: 59 ساعت.

آخرین به روزرسانی: 13 مه 2021 ، ساعت 10: 01 ساعت.

ظاهراً توطئه ای که به منظور به سرقت بردن هزاران دلار از ماشین های بازی در معابر فلوریدا در ایالت کلمبیا ، دستگاه های گیربکس را به کار می گرفت ، کشف شد. یکی از مظنونان آزاد شد و چهار نفر دیگر دستگیر شدند.

پنجمین مظنون هنوز آزاد است.
SUV کلانتری دفتر کلمبیا ، فلوریدا در اینجا نشان داده شده است. قانون گذاران منطقه اخیراً چهار مظنون را به اتهام استفاده از دستگاه های گیربکس در سالن های بازی بازداشت کردند. (تصویر: دفتر کلانتری کلمبیا)

دستیاران کلانتری شهرستان هفته گذشته در دو حادثه سه مرد و یک زن را دستگیر کردند. طبق کانال تلویزیونی فلوریدا WJXT ، آنها متهم به کلاهبرداری هستند.

WJXT به نام های گابرین بروکس ، 25 ساله ، جوردن استونی 23 ساله ، خدیجه توماس 27 ساله و براندون والس 31 ساله شناخته شد. بر اساس این گزارش ، هر یک از ساکنان شارلوت ، ایالت NC ، وثیقه پرداخت کرده اند. پرونده های آنها در دادگاه های محلی رسیدگی می شود.

پنجشنبه گذشته ، بروکس و استونی وارد بازی در شهرستان کلمبیا شدند. گفته می شود این زوج برای انتقال سیگنال به ماشین های بازی از دستگاه گیر الکترونیکی استفاده کرده اند.

گفته می شود WJXT این دو ماشین را فریب داده تا برنده های تقلبی را از طریق سیگنال نشان دهند. WJXT اضافه كرد ، براساس گزارشات قانونگذاران ، یك مدیر بازی این دو را با استفاده از دستگاه گیرنده مشاهده كرد و سپس سعی كرد 900 دلار روی میز بازی جمع كند.

سپس مدیر با شماره 911 تماس گرفت تا ماجرا را گزارش کند. او و پرسنل امنیتی بازی درها را قفل کردند. به این ترتیب ، مردان تا رسیدن مأموران در بند مانده بودند.

قانون گذاران یک وسیله گیر انداختن از مردان پیدا کردند. WJXT گفت قانونگذاران مقادیر زیادی پول نقد را نیز ضبط کردند.

مدیر در بازی ادعا کرد که بروکس و استونی را از یک سایت بازی دیگر به یاد می آورد.

8K جعلی از بازی

مدیر در بیانیه ای به قانونگذاران ادعا کرد که شب گذشته این زوج ماشین های بازی خود را به قیمت 8000 دلار کلاهبرداری کردند.

همچنین پنجشنبه گذشته ، یک طرح مشابه در معبر دیگری وجود داشت. قانون گذاران گفتند که سه نفر در آنجا از دستگاه گیربکس استفاده می کردند. قانون گذاران گفتند که والز ، توماس و شخص ثالث بارها و بارها بیش از 100 دلار بلیط نقدی دریافت کردند. در مجموع گفته می شود این سه نفره با بیش از 2200 دلار بازار کلاهبرداری کرده اند.

ماشین آلات در آنجا یک دستگاه خارجی را شناسایی کردند. به کلانتری اطلاع داده شد.

والس و توماس هنگام ورود نمایندگان هنوز در بازی بودند. در جریان بازرسی از اتومبیل هایشان ، قانون گذاران شش دستگاه را کشف کردند که به نظر می رسد به عنوان گیرکننده سیگنال الکترونیکی استفاده می شود.

نفر سوم برای جلوگیری از نمایندگان از بازار خارج شد. این فرد روز جمعه دستگیر نشده است.

گروهبان کلانتری دفتر کلمبیا. استیون خاچیگان به WJXT گفت كه چنین بازی هایی “یك هدف نرم” هستند و همچنین پول زیادی در دست دارند. وی افزود ، در این پرونده ، پنج مظنون “یک طرح کاملاً اندیشیده شده” داشتند.

ماشین های شبیه سازی قمار در جکسونویل ممنوع است

در جکسونویل نزدیک ، فلای. ماشین های شبیه سازی قمار در بازی ها اساساً در سال 2019 ممنوع شد. این امر منجر به بسته شدن بیشتر این بازی های محلی شده است.

این معابر توسط مقامات شهرستانی “ادعایی برای مردم” تلقی می شد و گفته می شد مرتكب جنایاتی شده اند.

در جای دیگر ، در سالهای اخیر استفاده از دستگاه های گیرنده الکترونیکی در سالن های بازی مشاهده شده است. به عنوان مثال ، طبق WNCN ، یک کانال تلویزیونی محلی ، دو نفر در سال 2019 به جرم استفاده از شخصی برای سرقت 6800 دلار در یک بازی آنلاین در رالی ، NC دستگیر شدند.