logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - می 13, 2021

کوروش عظیم زاده سلماسی ، دوست و مدیر برنامه های امیر تتلو در ترکیه

کوروش عظیم زاده اکنون یکی دیگر از شعبه های اینستاگرام است که می خواهیم بدانیم شغل او چیست و کجا زندگی می کند ، اگر می خواهید در مورد خود و ویژگی های او و آنچه در این پست دارد صحبت کنید و اگر می خواهید او را بیشتر معرفی کنید و بشناسید و او را بشناسید. و چگونه به شهرت رسید ، می توانید تا پایان مقاله با ما باشید.

با بررسی زندگی نامه کوروش عظیم زاده چه اطلاعاتی را می توان بدست آورد؟

با بررسی زندگی نامه کوروش عظیم زاده چه اطلاعاتی را می توان بدست آورد؟

در این قسمت می خواهیم این شخص را به شما معرفی کنیم و بگوییم کوروش عظیم زاده کیست؟ اگر می خواهید او را بیشتر بشناسید می توانید محتوای مقاله را با دقت بخوانید تا بیشتر با او آشنا شوید.

وی متولد 3 سپتامبر 1967 در تهران است و در ابتدا در تهران به عنوان آرایشگر و زیبایی فعالیت می کند و همچنین در تهران به عنوان مربی بدن سازی فعالیت می کند و با مربیگری درآمد بسیار خوبی کسب می کند. او در هر دو شغل بسیار خوب است اما پس از مدتی به ترکیه مهاجرت کرد و از دوستان بسیار نزدیک امیر تتلو است و اکنون مدیر برنامه تتلو است.

نظر تتلو درباره کوروش عظیم زاده چیست؟

همانطور که گفتیم ، کوروش عظیم زاده از دوستان نزدیک امیر تتلو ، مدیر سایت شرط بندی تاتال بت است که در تهران کار و زندگی می کند و پس از مدتی به ترکیه و استانبول مهاجرت کرده است.

امیر تتلو می گوید که او بهترین دوست من است زیرا بسیار به او اهمیت می دهد و تنها کسی است که می تواند به او اعتماد کند او است و در واقع خودش را به عنوان یک رحم جایگزین می بیند و کوچکترین رازها و کارهایش را با او در میان می گذارد. می توان گفت که او نگاه مثبتی با خود و به طور کلی دارد. اگر صفحه کوروش سلماسی را دیده باشید ، متوجه می شوید که کوروش دوست تتلو و یکی از عزیزان اوست.

آیا کوروش عظیم زاده اینستاگرام را محدود کرده است؟

آیا کوروش عظیم زاده اینستاگرام را محدود کرده است؟

همانطور که گفتیم ، صفحه اینستاگرام وی بیشتر در مورد بدن سازی و سالن زیبایی بود تا زمانی که در ایران کار و کار می کند ، اما اگر صفحه او را از زمان مهاجرت به ترکیه مشاهده کرده اید ، همه پست های او در مورد With Amir است. تتلو و پویان مختاری و سایر دوستان با آنها.

به لطف آنها ، شهرت زیادی کسب کرد و به یکی از چهره های معروف تبدیل شد به طوری که شهرت او بر تتلو ، پویان مختاری و سایر دوستانش مقدم بود و می خواهد این را به خود و وظایف خود محدود کند. صفحه کوروش باز و فعال است و صفحه اصلی کوروش است.

عکس کوروش عظیم زاده و امیر تتلو را کجا می توانید ببینید؟

کوروش و امیر تتلو از جمله کسانی هستند که فعالیت های زیادی دارند که به شهرت و شهرت زیادی در بین مردم دست یافته اند و همچنین موفق به جذب افراد زیادی در فضای مجازی می شوند و اگر مقاله هایی مانند آنچه در مورد آنها گفتیم بخوانید ، تشویق می شوید عکسهای آنها را ببینید

می توانید از صفحه بازدید کنید اینستاگرام کوروش عظیم زاده یا نگاهی به عکس های امیر تتلو در صفحه او بیندازید. البته عکس های وی در صفحات پویان مختاری ، وحید خزایی و داود حازم نیز موجود است و با مراجعه به صفحه و همچنین جستجوی عکس در اینترنت می توانید عکس های هر یک را مشاهده کنید. ظاهر می شوند.

کوروش عظیم زاده ، مدیر برنامه تتلو؟

کوروش عظیم زاده ، مدیر برنامه تتلو؟

همانطور که گفتیم ، این شخص از دوستان نزدیک امیر تتلو هنگام زندگی در ایران بود و کار او مربیگری در سالن بدن سازی و سالن زیبایی بود که در آن کار می کرد ، اما از زمان مهاجرت به ترکیه. وی ترک است و دوست بسیار نزدیک امیر تتلو است و با او رابطه نزدیک دارد ، وی به عنوان مدیر برنامه انتخاب شد و در حال حاضر به عنوان مدیر برنامه در آنجا مشغول به کار است همچنین با امیر تتلو به عنوان مربی در این باشگاه کار می کند. مدیر برنامه.

دوست دختر سیروس عظیم زاده کیست؟

اگر از صفحه اینستاگرام کوروش عظیم زاده بازدید کرده اید ، حتماً متوجه شده اید که او مانند امیر تتلو و دیگر دوستانش زندگی سرگرم کننده ای دارد ، از هیچ قاعده و اصول اخلاقی پیروی نمی کند و عکس های زیادی را با دختران مختلف به اشتراک می گذارد. روز او اجازه نمی دهد کسی حدس بزند دوست دختر او کیست.

اما امیر تتلو در یکی از برنامه های زنده خود گفت که دوست دختر سیروس سارا به خانه ما آمد و مهمان ما بود و او دختری بسیار خوب و شیرین بود و از آنجا نام دوست دختر واقعی بیرون آمد و فکر می کنیم این او بود. با همان خانم. سارا دوست است.

سیروس عظیم زاده ، بهترین دوست امیر تتلو؟

سیروس عظیم زاده ، بهترین دوست امیر تتلو؟

اگر امیر تتلو را به صورت زنده تماشا می کردید ، متوجه می شدید که او با خیلی از اطرافیانش بسیار راحت و صمیمانه صحبت می کند و اگر اینطور نباشد ، فکر می کنید همه آنها دوست صمیمی و صمیمی هستند و نحوه صحبت کردنش برای خودش صحبت می کند و بهترین دوست وی در ترکیه تنها مدیر برنامه کوروش عظیم زاده نیست. ناگفته نماند که آنها تا زمانی که در ایران زندگی می کنند بسیار دوست صمیمی هستند. آنها با هم خوب بودند و ما دوست صمیمی بودیم.

سیروس عظیم زاده چه ارتباطی با تتلو دارد؟

از آنجا که سیروس عظیم زاده و امیر تتلو در ایران دائماً با یکدیگر بودند و در همه موجودات حضور داشتند و رابطه صمیمی و خوبی با یکدیگر داشتند ، بیشتر مردم فکر می کردند این یک رابطه خانوادگی و خونی است. اینطور نیست و آنها فقط دوستان بسیار خوبی برای یکدیگر هستند و دوستی آنها به سال گذشته برمی گردد ، که تاکنون در این رابطه کوچکترین رنجی ندیده است و امروز آنها توانستند از یکدیگر محافظت و اعتماد کنند. و همه می دانند که او دوست تتلو است.

داستان های این شخص چه چیزی را نشان می دهد؟

داستان های این شخص چه چیزی را نشان می دهد؟

افرادی که در اینستاگرام فعال هستند و به چهره های مشهوری تبدیل می شوند ، به نوعی می توانند بگویند که کار اصلی آنها کار در اینستاگرام است زیرا در طول روز زندگی می کنند و از این منطقه درآمد کسب می کنند و داستان می گویند. تعداد زیادی پست به اشتراک بگذارید. به همین دلیل ، کوروش عظیم زاده داستانهای زیادی را در طول روز به اشتراک می گذارد ، بیشتر شامل مقدمه های گسترده ای که انجام داده است.

گاهی اوقات او پست های خود را در داستان برای مشاهده بیشتر به اشتراک می گذارد ، و اگر به دنبال یک جریان زنده از کوروش هستید ، باید به شما اطلاع دهیم که او در طول سال تعداد زیادی زندگی می کند و 365 نفر است ، که خیلی مودبانه نیست و به شکل شاخ های مجازی محترمانه و سرزنده.

چه سرگرمی هایی دارند؟

اگر فکر می کنید یکی از افراد مشهور اینستاگرام هستید و او تمام وقت خود را در این منطقه می گذراند و هیچ تفریح ​​و سرگرمی دیگری ندارد ، خیلی اشتباه می کنید که اینستاگرام تمام روز کار نمی کند و برای شخص مدیر. او تصمیم گرفت بیشتر کارها را انجام دهد و سرگرمی های دیگری نیز وجود دارد که ما برای شما نام می بریم اگر:

  1. ورزش
  2. مطالعه
  3. ایجاد روابط با افراد مختلف
  4. سفر

سوالات متداول

سیروس عظیم زاده در چه سالی متولد شد؟

اودر 1 سپتامبر 1988 در تهران متولد شد.

سیروس عظیم زاده در ایران چه می کرد؟

در طول زندگی خود در ایران ، او یک سالن زیبایی داشت و همچنین مربی یک باشگاه بدن سازی بود.

کوروش عظیم زاده و امیر تتلو از چه مدت دوست بوده اند؟

آنها سالها و هنگامی که در ایران زندگی می کردند با یکدیگر رابطه دوستانه و صمیمی داشتند.

کوروش عظیم زاده اکنون چه کاری انجام می دهد؟

وی مدیر برنامه های امیر تتلو در ترکیه و مربی این باشگاه است.