logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - ژوئن 2, 2021

نیکیتا سوسانی ، خواننده آکادمی گوگوش ، با تاریخ تولد با یک بررسی

بیوگرافی نیکیتا سوسنی یکی از شاخ های اینستاگرام وی و البته خوانندگانی است که سفر خود را در دانشگاه آغاز کردند. گوگوش بعد از این مسابقه ، او توانست به خوانندگی ادامه دهد ، و همچنین تعدادی آهنگ و کلیپ منتشر و مشهور شد. برای بررسی زندگی و آهنگ های این خواننده جذاب ما را دنبال کنید.

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

بیوگرافی نیکیتا سوسنی

در این قسمت از مقاله ، به این سوال پاسخ خواهیم داد که نیکیتا سوسانی کیست؟

نیکیتا در یک خانواده هنری دوست به دنیا آمد و همیشه رقص و موسیقی را در برنامه خود قرار داده است. وی در پاسخ به سوال وی ، نیکیتا سوسنی در چه ماهی متولد شد؟ باید بگویم که تولد نیکیتا سوسانی 16 مارس است. وی در نیشابور به دنیا آمد که در یک سالگی از ایران مهاجرت کرد و در سوئد بزرگ شد. نیکیتا در سن 7 سالگی و به مدت 6 سال نواختن ویولن را آغاز کرد. او همچنین فهمید که می تواند بازی را همراهی کند.

فعالیت های نیکیتا در کودکی و نوجوانی

وی از شش سالگی وارد مدرسه رقص شد. در ابتدا به عنوان یک سرگرمی و سرگرمی ، اما در سال های بعد او موفق شد به طور جدی باله کند ، بنابراین اکنون به عنوان مربی طراحی رقص کار می کند. او دلیل علاقه خود به رقص را با یادآوری خاطرات کودکی خود توضیح می دهد ، این میل و علاقه در او ایجاد شد که مادرش در مسابقات و دوره های رقص شرکت می کرد.

وی در سن 20 سالگی موفق به مهاجرت به ایتالیا شد و خیلی زود زبان ایتالیایی را آموخت. او همچنین در زمینه طراحی رقص و گروه های بزرگی مانند rouge moulin به کار خود ادامه می دهد. در پاسخ به س questionsالاتی در مورد قد و وزن نیکیتا سوسنی باید گفت که قد وی 183 سانتی متر و وزن او 78 کیلوگرم است. او همچنین دارای شخصیت فوق العاده و گرم است.

آیا نیکیتا سوسنی به آکادمی گوگوش رفت؟

همانطور که می دانید ، آکادمی گوگوش یکی از برنامه ها و نمایش های استعدادیابی شبکه Ben and You است که سالهاست در این زمینه فعالیت می کند. شرکت در این مسابقه آرزوی بسیاری از خوانندگان ایرانی است. نیکیتا شهرت خود را مدیون اعتبار آکادمی است ، زیرا در یکی از سریال ها مقام دوم را به دست آورد و اکنون یکی از ناظران است. وی این واقعه و فعالیتهایش با این افراد را زیباترین واقعه زندگی خود توصیف می کند. اطلاعات به دست آمده نشان می دهد که بسیاری از آهنگ ها و تنظیمات مربوط به آلبوم های نیکیتا اکنون به بنیانگذاران این آکادمی تعلق دارند. نیکیتا سوسنی آهنگ های معروف زیادی دارد که در مقاله بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

آهنگ های نیکیتا سوسانی چیست؟

همانطور که مشخص شد ، نیکیتا چندین تک آهنگ و موسیقی دیگر با خوانندگانی مانند Sherry M و Justina دارد. همچنین لازم به ذکر است که اکنون Sherry M و Nikita به دو رقیب هنری برای یکدیگر تبدیل شده اند. ما 5 آهنگ برتر با بیشترین بازدید از نیکیتا سوسنی را مرور خواهیم کرد.

آهنگ نیکیتا بوم بوم

این آهنگ پرفروش ترین و پربازدیدترین آهنگ شد. آهنگ نیکیتا از شری من به نام Boom Boom. تنظیم این آهنگ بسیار محکم است ، نیکیتا و شری در این آهنگ بیشتر در مورد شهرت و شهرت خود صحبت کردند. بخشی از متن موسیقی: موسیقی ما Boom Boom Boom ، Cheshmeh Rumeh Zoom Zoom است

نیکیتا

آهنگ شماره دو ، دوباره با همکاری Shri M ، آهنگ فوق دارای ریتمی جذاب است که بهترین طعم را دارد ، قدرت نیکیتا در آهنگسازی قابل ستایش است.

ربل نیکیتا

آهنگ سوم نیکیتا سوزانی شورشی است ، نیکیتا این ترانه را به نام دخترش نامگذاری کرده و می گوید که این موسیقی را برای دخترش تنظیم کرده است. این یک قطعه انگیزشی و مفهومی است. این آهنگ خیلی زود به یکی از بهترین موسیقی متن های هویت هنری نیکیتا تبدیل شد.

احساس تنهایی بهتری دارم

چهارمین شماره از آهنگ انفرادی نیکیتا “وقتی تنها هستم احساس بهتری پیدا می کنم. متن و ریتم این موسیقی غم انگیز است و نیکیتا در غیاب معشوق خود در مورد آن صحبت می کند.

کاش نیکیتا می توانست آواز بخواند

اما پنجمین ، جدیدترین و محبوب ترین موسیقی ، کش نامیده شد. تنظیم و همکاری مشترک فرشید نیز بسیار غنی ، معنی دار و غم انگیز است. گزیده ای از موسیقی: کاش می ماندی ، حالم خوب است ، دست هایت را رها نکن ، زیرا حضور تو عادت من بود …

نیکیتا سوسنی و همسرش

نیکیتا سوسنی و همسرش

درباره ازدواج نیکیتا سوسنی اطلاعات کمی در دست است. با این حال گفته می شود همسر نیکیتا آرژانتینی است و مغایر با افکار عمومی ایران نیست. با این حال ، بیشتر خوانندگان و مشاهیر آگاهانه در صفحات خود در شبکه های اجتماعی در مورد خانواده و زندگی خصوصی خود زیاد صحبت نمی کنند ، که این امر منجر به شایعات و حاشیه سازی و مشغولیت آنها می شود. در هر صورت ، آنچه در صفحه شخصی وی می بینیم این است که هیچ خبر خاصی در مورد عکس های همسر نیکیتا سوسنی وجود ندارد.

نیکیتا سوسنی و فرزندش

عکسهای بی شماری از تنها فرزند نیکیتا سوسانی هم در صفحه رسمی وی و هم در صفحه وب آنها موجود است. نیکیتا دختر یک دختر دو ساله سوئدی به نام شورشی است. نیکیتا می گوید که او می خواهد شورشی وقتی بزرگ شد به مادرش افتخار کند. اگرچه نیکیتا به اطلاعات خانواده و همسرش کم توجه است ، اما این روزها عکسهای زیادی از دختر کوچک زیبا را در صفحه شخصی و فضای مجازی وی مشاهده می کنیم. ربل در مورد شغل آینده خود گفت که در انتخاب شغل و حرفه خود اختلالی نخواهد داشت و زمینه را برای شناخت هرچه بیشتر خود و توانایی های خود فراهم می کند.

صفحه نیکیتا سوسنی

صفحه نیلیتا نیلوفر بسته شد؟

اینستاگرام وی با ایده: nikitasonikki عکسهای نیکیتا سوسانی نه تنها در صفحه او ، بلکه همچنین با یک جستجوی کوچک در اینترنت و سایت های مختلف دیده می شود. وی می گوید ، کلیپ ها و اجراهای نیکیتا سوسانی چشمگیر است ، بسیار وقت گیر و حتی پرهزینه است ، اما او این کار را نه فقط برای شهرت خود ، بلکه برای خوشحالی طرفدارانش انجام می دهد.

طراحی رقص نیکیتا سوسنی نیز بسیار قدرتمند و معنی دار است. زیرا گفته می شد که وی به عنوان طراح رقص نیز فعالیت داشته است. همانطور که می دانید رقص یکی از اولین فعالیت ها و علاقه های نیکیتا بود و او از 6 سالگی استعداد خود را در این زمینه پیدا کرده است و حتی در این زمینه مادر خود را بزرگترین حامی و مشوق خود می داند. شایان ذکر است که این خواننده جذاب بیش از 320،000 دنبال کننده دارد و تاکنون 1115 پست در فعالیت خود داشته است که تعداد قابل توجهی است. وی همچنین در شبکه های اجتماعی دیگر مانند یوتیوب و توییتر نیز فعالیت داشته و مخاطبان زیادی دارد.

مصاحبه با نیکیتا سوسنی

اگرچه نیکیتا در ایران بزرگ نشده است. اما او زبان مادری خود (ایرانی) را حفظ کرده و می گوید آرزویش این است که موسیقی ایرانی جایگاه بین المللی پیدا کند و برای آن سخت تلاش می کند. طبق ویکی پدیا نیکیتا سوسانی ، یکی از جالب ترین اتفاقات زندگی خواننده نیکیتا سوسنی این بود که وی با اصرار والدینش در یک جلسه خصوصی آواز خواند و در همان زمان یکی از دوستانش او را صدا کرد. جستجو کردن(خواننده معروف) معرفی کرد. پس از آن ، آنها چندین ترانه را با هم اجرا کردند ، اما به دلایلی همکاری ادامه پیدا نکرد ، زیرا نیکیتا مجبور شد تحصیلات خود را تمام کند و وقت کافی ندارد. هنگامی که به سوئد بازگشت ، در زمینه آهنگسازی و موسیقی فعالیت بیشتری پیدا کرد و این بار سعی کرد با خلاقیت بیشتری وارد این عرصه شود.

آهنگ جدید نیکیتا سوسنی

آهنگ جدید نیکیتا سوسنی

جدیدترین موسیقی منتشر شده توسط نیکیتا آهنگی با صدای عالی و با همکاری Sherry M است. این ترانه در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه و بازدید قرار گرفت. آلبوم نیکیتا شامل بسیاری از آهنگ ها ، برخی از آنها به صورت انفرادی و برخی از آنها توسط Sherry M. منتشر شده است. چیکا چیکا ، رز وایت ، نیستی ، جاستینینا و ..

بسیاری از آهنگ های معروف این خواننده جذاب با شری من همکاری دارند و بسیاری این دو را مکمل خوبی برای یکدیگر می دانند.

آدرس اینستاگرام نیکیتا سوسنی

صفحه اینستاگرام نیکیتا چندین هزار دنبال کننده دارد. این شامل صفحات طرفداران و افراد عادی است که از صدای بلند ، رقص های خیره کننده و شخصیت او حمایت می کنند. یکی از بهترین منابع برای یافتن آلبوم و عکس نیکیتا صفحه اینستاگرام نیکیتا سوسانی است.

سوالات متداول

نیکیتا سوسانی چگونه مشهور شد؟

با شرکت در نمایش تلویزیونی صحنه ای.

نیکیتا در چه سنی به خارج از کشور مهاجرت کرد؟

وی در یک سالگی با خانواده اش ایران را ترک کرد و به سوئد رفت.

آیا نیکیتا ازدواج کرده است؟

آنها یک دختر به نام شورشی دارند.

آیا نکیتا به غیر از خوانندگی اکنون فعالیت دیگری نیز دارد؟

او همچنین به عنوان طراح رقص کار می کند.