logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - می 27, 2021

نگاهی دقیق به حاشیه ها و بیوگرافی سیگل ، عضو گروه زدبازی

یکی از اعضای گروه زدبازی با صدای منحصر به فرد خود. سیگل یا سیاوش جلیل نیا است. این گروه محبوبیت بیشتری در بین جوانان دارند. ژانر خاص این گروه موسیقی را دنبال می کند. او مخاطب خاص خود را بدست آورد. سیگل در واقع یکی از بنیانگذاران این گروه است. در این مقاله ، او و شیوه زندگی او را از نزدیک می شناسیم.

در مورد سیگل ، باید بدانید که این سایت مرتباً برای سایت شرط بندی پوکر تبلیغ می کند ، به ویژه سایت Boker Poker. در این حالت می توان ادعا کرد که قسمت عمده ای از درآمد آن از طریق تبلیغات قمار است.

بیوگرافی خواننده سیگل

بیوگرافی خواننده سیگل

سیگل ، که نام او سیاوش جلیل نیا است. وی در 15 مهر 1364 در تهران متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی فرآیند از دانشگاه تهران است. جالب است بدانید که سیگل یکی از معدود خواننده های ایرانی با تحصیلات عالی است. و در دبیرستان به او پسر باهوش می گفتند. البته همه اعضای گروه Z دارای تحصیلات عالی هستند. این تفاوت این گروه را نشان می دهد. و البته شکستن ملودی پدرم باعث می شود که بد جلوه کنم. زیرا همه این اعضا موفق هستند. و محتوای این آهنگ واقعاً در الگوی رفتاری آنها نمی گنجد.

سیگل در خانواده ای مرفه بزرگ شد. پدر وی خلبان هواپیمای مسافربری بود که در سال 1992 دارفانی را وداع گفت. سیگل در یک خانواده کوچک و تنها یک فرزند بزرگ شد. سیگل در اواسط پیش دانشگاهی خود برای ادامه تحصیل به جنوب فرانسه سفر كرد. در سال اول مهاجرت ، او به دلیل تنهایی افسرده شد. در سال دوم ، علیرضا با GG ملاقات کرد. که دوستی عمیق بین آنها برقرار است. سیگل با تماس علیرضا جیگی او را به تماشای فیلم “مایل 8” با بازی امینیم رپ آمریکایی دعوت کرد. این فیلم نقطه عطفی در بازگشت سیگل به موسیقی رپ بود.

سیگل قبل از تماشای Mile 8 رقیب سرسخت موسیقی رپ بود. مثل این است که در یک مهمانی موسیقی رپ پخش کنید. او با عجله به بالکن رفت تا چیزی از موسیقی متوجه نشود. و او همیشه طرفدار موسیقی مدل sassi برای مهمانان است. سجیل همیشه از ساسی به عنوان یک فرد موفق در زمینه موسیقی صحبت می کند.

پس از پیوستن به گروه با سیگل علیرضا. وی تا سال 1986 با این گروه کار و همکاری می کرد. او تا سال آینده اولین همکاری خود را با این گروه در موسیقی با حمیم انجام داد. صدای سیگل به تدریج در قلب مخاطبان جا گرفت. از آنجا که صدای منحصر به فرد و جدیدی دارد مورد توجه مخاطبان خاص قرار گرفت. البته یکی از موسیقی های همیم در فیلم “تیغ زن” به نمایش درآمد.

سیگل مانند یک کلید برای گروه عمل کرد. مهندسی تیم ، یعنی هماهنگی با برنامه نویسان و حامیان مالی ، بر عهده او بود. در بیشتر موارد ، سیگل حتی نام و محتوای موسیقی را انتخاب می کرد. و هر یک از اعضا نسخه خود را نوشت. به دلیل خلق و خوی مهندسی سیگل ، اینها به او سپرده شد.

دوست دختر سیگل

دوست دختر سیگل

نازنین و سیگل تقریباً 8 سال است که عاشقانه درگیر شده اند. و در سال 1995 این زوج عاشق ازدواج کردند. البته کلیپ خواستگاری سیگل از نازنین مانند بمبی در فضای مجازی منفجر شد. سیگل آهنگ خاصی را برای این مراسم خواند. او همچنین موسیقی جدید خود را با این کلیپ فاش کرد. سیگل در مصاحبه ها گفت که همیشه همسرش را می پرستد. و نازنین مانند نوری است که در لحظات تاریک زندگی سیگل وجود دارد. این روح من را الهام و تکمیل می کند.

اگر سریال اینستاگرام سیگل اصابت. او متوجه عشق جاودانه بین دو قسمت از عشق که با همسرش ترک کرده است می شود. عنوان همه این پست ها دوست ، عشق ، هم بازی است. سیگل گفت که او همیشه عشق را با نازنین پیدا کرده است. او تنها کسی است که تجارت و زندگی من را اداره می کند. و مقصد خواسته های من و نازنین یکی است. متأسفانه اطلاعات زیادی در مورد راجب نازنین وجود ندارد. حتی یک صفحه عمومی هم ندارد. به گفته سیگل ترجیح می دهد از فضای مجازی دوری کند.

آهنگ های سیگل

آهنگ های سیگل سبک خاصی را دنبال نمی کنند. ابتدای رویداد سیگل با موسیقی من بود ، اما بعد از مدتی به سبک های عاشقانه رفت. سیگل ، زیرا سبک خاصی را دنبال نمی کند. مخاطبان همچنین به او اسامی و عناوین مختلفی دادند. وی با افراد مختلفی در صنعت موسیقی همکاری داشته است. آخرین همکاری با اوکتاو بود. برخلاف انتظار ، آهنگ با استقبال خوبی روبرو نشد.

با موسیقی اول ، سبک موسیقی گروه Z Bazi توانست مخاطبان گسترده ای را به خود جلب کند. سیگل در مصاحبه ای گفت: “دلیل محبوبیت کار ما ارائه چیزی در بهترین زمان ممکن بود.” گروه ما از کودکان تشکیل شده است. هر یک از آنها در زمینه های مختلف استعداد خاصی دارند. یکی نوازنده عالی بود ، دیگری ایده پردازی عالی. همچنین ، ما هر روز خود را به چالش می کشیم.

وی گفت: “40 سال پیش از گوش دادن به موسیقی.” خسته شده بودیم بنابراین تصمیم گرفتیم آنچه را که زندگی می کنیم انجام دهیم. بیایید موسیقی هم اضافه کنیم. و گروه ما آنقدر اتفاق افتاد که یک روز خوشحال شدیم ، یک روز غمگین بودیم ، روز دیگر می خواستیم یک مهمانی صبح برگزار کنیم. یا ما یک هفته کاملا عاشق بودیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم. مثل 40 سال پیش نباشیم. و موسیقی جدید بسازید.

سیگل همیشه در اولویت کار با گروه ZZ بوده است. زیرا صدای آنها با هم سازگار است و به راحتی در کنار هم قرار می گیرد اما فقط در میان رپرهای دیگر خلاصه می شود. با موسیقی سیگل رابطه عمیقی برقرار کنید. در زیر لیستی از موسیقی سیگل آمده است.

چه کسی خوب است ، چه کسی بد ، از آنها ، بسیار خوب ، متاسفانه ، باتکون ، پسر بد ، من بر می گردم ، استون ویلا ، لبخند بزن ، بنویس ، من چت می کنم ، سهم من ، ما پیر هستیم اما بزرگ نیستیم ، عالی ، گل سنگ من ، مهمان من ، جار زن ، برف مانند سیاه ، وودی آلن ، این شب ماست امشب ، قابل اجرا ، احساس لمس ، مردم عادی ، بگذار من باشم ، پسر بد ، هرچه دارم ، تابستان ، مقیاس ، یک مرغ کوچک ، سیگار صورتی

آهنگ های سیگل

حواشی سیجال

بیشتر حاشیه های سیگل مربوط به زمانی است که اختلافات بین اعضای زدبازی به اوج می رسد. تیمی که همیشه در کنار هم هستند. و ما از تک تک قطعات موسیقی این گروه خاطره داشتیم. توفنده بود او همیشه در همه مصاحبه ها اعلام می کرد. تا حدی او نقش مدیریتی را برای تیم بازی می کند. بنابراین ، سیجال مسئولیت انتخاب عنوان و موضوع محتوا را بر عهده داشت. و سایر اعضای دوره در این باره نوشتند. و در پایان ، علیرضا جی جی کار را با ویرایش ملودی انجام می داد. با این حال ، پس از مدتی ، اختلاف بین اعضای گروه افزایش می یابد. به حدی که هر شخص نظر خود را به دیگری تحمیل می کند.

جنگ اعضا بسیار زیاد شده است. بنابراین آنها تصمیم گرفتند که آنجا را ترک کنند. سیگل و جی جی که از ابتدا یکدیگر را می شناختند. آنها با هم از گروه خداحافظی کردند. و آنها تصمیم گرفتند گروه دیگری را ایجاد كنند. اما آنها دیگر هیجان قبلی را نداشتند. تا اینکه بهزاد لیتو به آنها اضافه شد. و سیج و لی جی گروه را تشکیل دادند.

پس از جدایی GG و Siegel در سال 1993 ، گروه Z به دو گروه تقسیم شد. در زمان سلطنت مهراد هیدن و سامان ویلسون ، آنها یک گروه دو نفره تشکیل دادند. و شروع به آهنگسازی کردند. نسیم همچنین تصمیم گرفت با GG و Siegel بین دو گروه کار کند. اما سهراب ام جی با هر دو گروه کار کرد. هنگام جدا شدن این اعضا ، سیگل در تمام مصاحبه های خود گفت که یک گروه قدیمی را از دست داده است. که همه اعضا دوست دارند دوباره با هم کار کنند. همه ما می دانیم که آهنگ های این اعضا عالی است. و دوباره ، همکاری ها تیم قدرتمندی را ایجاد می کنند. خوشبختانه بعد از 6 سال ، تنش بین این افراد به خواب رفت و گروه دوباره آهنگ یخی و بچه های محلی را منتشر کردند. آنها با این موسیقی توانستند قلب طرفداران خود را جلب کنند.

البته علاوه بر بازگشت این گروه ، ملودی یخ نیز حاشیه های زیادی داشت. مخاطبان آهنگ یخی گروه بازی هیچ کس نبودند و گروه درگیر آن شدند. او و همکارانش محتوای کار هرکسی را در این موسیقی کاملاً زیر سوال بردند. اشکان فدایی ، یکی از اعضای گروه Multafat ، دیسکی را با نام دیگری برای موسیقی منتشر کرد. فدائی روی این فلاپی دیسک تمام محتوای موسیقی بازی را مسخره می کند. از طرف دیگر ، راهیان به دلیل انتشار عکس های ارسال شده سامان ویلسون و مصاحبه وی با سپاه پاسداران در شبکه سه سیما در اردوگاه نور ، گروه را تبلیغ می کند.

سوالات متداول

سیگل کجا زندگی می کند؟

سیگل در حال حاضر در جنوب فرانسه زندگی می کند.

آیا سیگل ازدواج کرده است؟

بله ، شریک زندگی او نازنین.

سیگل چیست؟

سیگل به معنی سیاوش جلیل نیا است و این نام اصلی خواننده است.