logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - می 13, 2021

ملیسا کیست همسر فیلیپینی شادمهر عقیلی را بیشتر بشناسید

ملیسا کیست ملیسا میسا ملقب به میامسا ، دختری فیلیپینی است که در دیگو ، کالیفرنیا ، آمریکا متولد شده است. وی با مدرک طراحی صحنه از دانشگاه سن دیگو فارغ التحصیل شد.

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

بیوگرافی ملیسا میسا همسر شادمهر عقیلی

ملیسا میسا زن شامهر همسر دوم خواننده مشهور و محبوب پاپ ایرانی شادمهر عقیلی است. ملیسا در سن دیگو ، کالیفرنیا ، آمریکا متولد شد ، اما ملیسا از نژاد فیلیپین است.

ملیسا میسا دارای مدرک طراحی صحنه تئاتر از دانشگاه سن دیگو است. وی به طراحی جواهرات علاقه مند است و حتی دارای مدرک دیپلم طراحی مروارید است و از آنجا که مدتی در طراحی موفق نبوده ، به رقص روی آورده است.

وی به عضویت دو شرکت درآمد و به بسیاری از کشورها سفر کرد ، حتی مدتی در آلمان زندگی کرد ، به زبان فیلیپینی مسلط است و همچنان در تلاش است مرواریدهای فیلیپینی را طراحی کند.

او در زمینه مد ، لباس و تزئینات تحصیل کرده است ، علاقه خاصی به رقص دارد ، این رقص برای پول و درآمد نیست ، اما رقص برای او یک جنبه سرگرم کننده دارد. شخصیت محبوب ملیسا میسا یک زن باور نکردنی است … او و دخترش با یک لباس زنانه شگفت انگیز هستند. با توجه به عکس های گرفته شده ، وی همچنین با همسرش ویولن نواخت.

او به طراحی جواهرات علاقه مند بود و حتی دارای مدرک طراحی مروارید بود زیرا ملیسا در طراحی موفق نبود و پا به صحنه گذاشت و همسر ملیسا ملیسا خواننده معروف و محبوب سبک پاپ ایرانی شادمهر عقیلی است. در اینجا باید بدانید که ملیسا در مدیریت سایت شرط بندی Bet Magic به شادمهر کمک زیادی کرد!

آشنایی ملیسا ملیسا با شادمهر عقیلی به دلیل حضور وی در فیلم های شادمهر عقیلی بود که منجر به ازدواج ملیسا میسا و شادمهر عقیلی خواننده مشهور ایرانی شد و در نتیجه یک ازدواج زرق و برق دار با دختری دوست داشتنی ، دوست داشتنی و زیبا به وجود آمد. ملینا

با توجه به پست های اخیر اینستاگرام توسط شو و دخترش ملینا که رنگ موهای آنها را به رنگ بنفش برجسته کرده است ، به نظر می رسد او و دخترش ملینا علاقه خاصی به بنفش دارند.

دختر ملیسا مسا

دختر ملیسا مسا

در سال 1390 ، ملینا میسا همسر شادمهر همسر خواننده مشهور و مشهور ایرانی شادمهر آگیلی شد که ثمره این زندگی زیبا دختری زیبا ، زیبا و زیبا به نام ملینا بود.

به نظر می رسد که ملینا به شخصیت فوق العاده زن ابرقهرمان علاقه مند است ، مانند مادرش ملیسا میسا ، همسر شادمهر آگیلی … ملینا و دختر خواننده معروف ایرانی شادمهر عقیلی نیز با خانواده ویولون و یوگا بازی کردند ، که به پاریس سفر کرد

ازدواج شادمهر آگیلی و ملیسا

ازدواج شادمهر آگیلی و ملیسا

شادمهر عقیلی خواننده مشهور ، مشهور و مشهور ایرانی رسماً ازدواج کرد و با دختری فیلیپینی به نام ملیسا میسا و ملقب به میامسا در سال 1390 هجری شمسی ازدواج کرد ، اما در سن دیگو ، کالیفرنیا متولد شد ، اما از تبار فیلیپینی حفظ و قوی بود.

در حالی که شادمهر عقیلی و همسرش در مراسم عروسی خود شاهد وجود بازیگر زن خوبی به نام محمدرضا گلزار در سینما و تلویزیون بودند ، آنها همچنین شاهد وجود بسیاری از خوانندگان مشهور بودند و نتیجه این ازدواج باشکوه دختری زیبا و دوست داشتنی به نام ملینا بود. .

شادمهر عقیلی کار خود را با انتشار چندین آلبوم موسیقی در ایران آغاز کرد و پس از مدتی همسرش به کانادا و سپس به ایالات متحده مهاجرت کرد و پس از مهاجرت همسرش به آمریکا ، با شادمهر عقیلی برای بازگشت به ایران مشورت کرد. همسرش برخی از معروف ترین ترانه های نیلوفر لاری پور را خواند.

کجا می توان عکس های ملیسا میسا را ​​دید؟

کجا می توان عکس های ملیسا میسا را ​​دید؟

یکی از عکسهای فراوان خانم میامسا در کنار همسرش ، شادمهر عقیلی ، و همچنین یکی از عکسهای مشترک ملینا ، دختر خواننده معروف ایرانی شادمهر عقیلی ، با همسرش ملیسا میسا نیز برای جشن جدید حضور داشت. سال ، “اوه ، تو در زندگی من ، تعطیلات مبارک”.

علاوه بر این همسرش شادمهر عقیلی از خوانندگان معروف موسیقی پاپ ایران عکس های جالبی از همسر و دخترش ملینا را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.به گزارش پارس ناز ، این خواننده 43 ساله اغلب عکس های خنده دار دارد. به اشتراک گذاشتن دخترش ملینا.

اصالت ملیسا میسا به کجا برمی گردد؟

اصالت ملیسا میسا به کجا برمی گردد؟

ملیسا کجاست نام مستعار وی ، میامسا ، در اصل فیلیپینی است ، اما او در سن دیگو ، کالیفرنیا ، آمریکا متولد شده است ، و ممکن است به یک فیلیپینی قوی اشاره کرده باشد ، زیرا در حال حاضر در زمینه طراحی مرواریدهای فیلیپین کار می کند. اصل آن است و هنوز هم آن را حفظ می کند.

همسرش شادمهر عقیلی متولد 7 بهمن 1342 در تهران است و کار خود را با انتشار چندین آلبوم موسیقی در ایران آغاز کرد.

پس از مهاجرت به کانادا و سپس به ایالات متحده ، همسرش به ایالات متحده مهاجرت کرد. پس از مهاجرت همسرش به ایالات متحده ، وی رایزنی را برای بازگشت به ایران آغاز کرد. همسرش ، شادمهر عقیلی ، صداهای معروف ترین نیلوفر لاری پور را صدا کرد. آهنگ ها.

اینستاگرام ملیسا مسا

آدرس اینستاگرام ملیسا میسا miamesaaghili است و دارای 372 پست ، 122000 فالوور و 853 فالوئر است که پس از ازدواج ، نام و نام خانوادگی خود را با یک خواننده مشهور و مشهور پاپ ایرانی شناسایی می کند.

در آخرین پست ها به دخترش اشاره شده است ، و در آخرین مقاله ، او در صفحه اینستاگرام خود به نوروز تبریک گفت. بیشتر پست های ملیسا در مورد خودش ، همسر و دخترش است.

طبق یکی از پست های اخیر خانم ملیسا ، تصور می شود که او و دخترش به رنگ بنفش علاقه دارند زیرا موهایشان بنفش روشن است.

حاشیه های ملیسا میسا

حاشیه های ملیسا میسا

خانم ملیسا ملیسا عضو دو شرکت است و مدتی است در آلمان زندگی می کند خانم ملیسا ملیسا اصالت فیلیپینی محکم و حفظ شده ای دارد. این را می توان از این واقعیت فهمید که او هنوز هم در زمینه طراحی مرواریدهای فیلیپین کار می کند.

همچنین عکس های زیادی از همکاری ملیسا ملیسا و همسرش برای ساخت کیک های مختلف زیبا از شادمهر عقیلی خواننده مشهور ، مشهور و مشهور ایرانی پاپ وجود دارد. شادمهر عقیلی ، همسر متین (خوب ، من کیکی را که پختم خواندم ، خوب؟) در کنار این عکس.

او در خانه اش یک سگ سفید دارد و این با توجه به پست های اینستاگرامی مشهود است که به نظر می رسد دخترش بسیار او را دوست دارد.

ملیسا میسا اخیراً موهای خود و دخترش ملینا را آبی رنگ کرده است و به نظر می رسد او و همسرش علاقه خاصی به پخت و پز دارند. همسر وی خواننده ، آهنگساز ، بازیگر ، موسیقی دان ، تنظیم کننده و ترانه سرا است و همسرش شادمهر عقیلی کار خود را با انتشار چندین آلبوم موسیقی در ایران آغاز کرد.

چگونه میامسا با شادمهر ملاقات کرد؟

خانم ملیسا میسا به دلیل حضور در یکی از فیلم های شادمهر عقیلی ، خواننده معروف شادمهر عقیلی آشنا شد که در نهایت با دوستی و ازدواج به پایان رسید.

در نتیجه این ازدواج ، آنها صاحب دختری به نام ملینا شدند که شوهرش خواننده ، آهنگساز ، بازیگر ، موسیقیدان ، تنظیم کننده و ترانه سرا بود ، همسرش شادمهر آگیلی کار خود را با انتشار چندین آلبوم موسیقی در ایران آغاز کرد. ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحده بروید.

پس از مهاجرت به ایالات متحده ، همسرش برای بازگشت به ایران مشاوره کرد و همسرش ، شادمهر عقیلی ، برخی از محبوب ترین ترانه های نیلوفر لاری پور را خواند.

آخرین فعالیت رسمی سینمایی همسرش در فیلم Parparvaz در سال 1371 هجری شمسی بود و شایعه شده است که خواننده مشهور Şadmehr Ağili برای مدتی به ایران بازگشت.

وی در پاسخ به این شایعات اظهار داشت كه من به وكیلم گفتم كه اگر اتفاقی برای من بیفتد ، جسد من به هیچ وجه به ایران بر نمی گردد ، سوزانده می شود و خاکسترهای آن به اقیانوس اطلس ریخته می شود.

سوالات متداول

ملیسامیسا اصالتاً از کجاست؟

خانم ملیسا میسا فیلیپینی است ، اما در سان دیگو ، کالیفرنیا ، آمریکا متولد شد.

نام خانم ملیسا میسا چیست؟

نام این دختر ملیسا میسا ملینا است.

ملیسا میسا کجا متولد شد؟

ملیسا میسا در سن دیگو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده متولد شد ، اما از نژاد فیلیپین است.

شوهر ملیسا میسا کیست؟

خانم ملیسا میسا شوهر خواننده معروف ایرانی شادمهر عقیلی است.