logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - ژوئن 18, 2021

ترلان پروانه و ارسلان قاسمی لبهایشان را می لیسند؟ بررسی حدود این بازیگر ایرانی

ارسلان قاسمی یکی از بازیگران جوان و سخت کوش تلویزیون و سینمای کشورمان است که این حرفه را از کودکی و به صورت حرفه ای آغاز کرد. در این متن ، ما می خواهیم شما را در مورد زندگی شخصی و فعالیت های او بیشتر بشناسیم. در این صورت ، باید بدانید که بسیاری از افرادی که حاشیه هایی را که ایجاد می کند دنبال می کنند ، وی را به عنوان یکی از شاخ های اینستاگرام می شناسند.

ارسلان قاسمی کیست؟

ارسلان قاسمی کیست؟

ارسلان قاسمی یکی از مشهورترین و با استعدادترین بازیگران نسل جوان با سابقه بازیگری بسیار درخشان از کودکی است. در مورد زندگی نامه ارسلان قاسمی ، باید بگوییم که وی در اولین روز خرداد 95 در تهران متولد شد و از نظر تحصیلات دارای مدرک کامپیوتر است. او دو خواهر بزرگتر و یک برادر دارد و در حال حاضر مجرد است. پدر وی مدیر یک شرکت محترم حمل و نقل و مادرش مدیر یک مهد کودک در تهران است. وی اولین بار در 7 سالگی با معرفی بهاره رهنما برای سریال در چشم باد مقابل دوربین ظاهر شد و پس از بازی موفق در این سریال مورد توجه کارگردانان و تماشاگران قرار گرفت.

ارسلان قاسمی و همسرش

چندین بار اخبار مختلفی در مورد ازدواج ارسلان در صفحات مختلف رسانه ای منتشر شد و نام وی در کنار افراد مختلفی قرار گرفت که با او در سینماهای مختلف بازی می کردند. این افراد مانند ترلان پروانه ، فاطیما بهارمست و روژان آریامنش هستند که اخبار مربوط به ترلان پروانه را بسیار حاشیه ساز می کنند.

حاشیه هایی که در یکی از مصاحبه هایش او را عصبانی کرد. وی در این مصاحبه اظهار داشت که هیچ ارتباطی با ترلان ندارد و هرگز نخواهد بود و عاشق شخص دیگری است که از گفتگو در مورد ترلان در کنار ارسلان اصلاً خوشحال نیست و خوشحال نیست. بسیاری از اطرافیان او عشق او را دینا صالحی می نامیدند. دینا سالهاست که در مدلینگ کار می کند و ارسلان یک بار یک پست عاشقانه برای او در صفحه خود به اشتراک گذاشت.

ارسلان قاسمی و ترلان پروانه

رابطه ارسلان قاسمی و ترلان پروانه چیست؟

یکی از همبازی های کودکی ارسلان که در چندین فیلم با او کار کرد ترلان پروانه بود. مدتی اخبار دوستی و ازدواج در صفحات و سایتهای مختلف اکثر رسانه ها خبرساز شد. عناوینی مانند لب لب زدن ترلان پروانه و ارسلان قاسمی ، لب لب زدن ترلان پروانه و ارسلان قاسمی خبری است که واکنش این دو بازیگر را برانگیخت و به نظر می رسد این خبر را اثبات یا رد می کند.

مادر ارسلان ، پریسا ابوالحسنی برای اولین بار در مصاحبه ای گفت که این دو نفر هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و این خبر جعلی اضطراب و ناراحتی او و ارسلان را ایجاد کرده است. از طرف دیگر ، ارسلان پس از مدتی در مصاحبه ای اظهار داشت كه با ترلان كاری ندارد ، شخص دیگری را دوست دارد و قصد او برای ازدواج تقریبا جدی است.

آیا ارسلان قاسمی این را دارد؟

ارسلان سالها پیش فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرد. در این صفحه ، او با به اشتراک گذاشتن عکس ها و اخبار فیلم ها و آهنگ هایش با مخاطبانش تعامل خوبی دارد. صفحه اینستاگرام ارسلان قاسمی در حال حاضر ، فعالیت خود را با 890.000 فالوور در اینستاگرام ادامه می دهد. به تازگی ، اینستاگرام وی هک شده و غیرقابل استفاده شده و عکس های برهنه او در آن منتشر شده است. عکس ها با فتوشاپ بسیار واضح ساخته و دستکاری شده اند. اندکی پس از ورود پلیس FATA ، وی به صفحه خود بازگردانده شد و موضوع به خوبی حل و فصل شد.

او عکس های خودش را با دیگر بازیگران و افراد مشهور مشهور در اینستاگرامش به اشتراک می گذارد. چندی پیش او عکسی از آزاده نامداری را در صفحه خود منتشر کرد و او را خواهر بزرگتر خود خواند. به گفته اطرافیان ارسلان ، وی پس از مرگ آزاده چند روز احساس خوبی نداشت و از این خبر شوکه شده بود و اعتقادی به مرگ آزاده نداشت.

ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

نام ترلان پروانه و ارسلان قاسمی چندین بار خبرساز شد. با این حال ، عناوین خبری با عکس های ارسلان قاسمی و ترلان پروانه در کنار هم ، در حال بوسیدن ترلان پروانه و ارسلان قاسمی ، اینستاگرام را شوکه کرد. این فیلم که در این پرونده منتشر شد متعلق به دو نفر بود که شبیه ارسلان و ترلان بودند که تیترهای زرد آنها این دو بازیگر معروف را به دردسر انداخت. این امر چنان مخالف موازین اخلاقی بود که حتی قدرت انکار آن را نیز از آنها سلب می کرد. البته پس از مدتی عکسی از ارسلان قاسمی و معشوقش که وی در مصاحبه ها او را عشق خود می نامید منتشر شد که حاشیه های مربوط به خود و ترلان را خاتمه داد.

فیلم های ارسلان قاسمی چه بود؟

وی در سال 1982 با فیلم در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی وارد عرصه بازیگری شد. اکنون ، 18 سال بعد ، او با بازی در بیش از 34 سریال تلویزیونی و سینمایی یکی از موفق ترین بازیگران نسل خود محسوب می شود. او همیشه دوست خانوادگی بهاره رهنما را به عنوان دلیل اصلی ورود به بازیگری ارتقا می دهد و بیشتر موفقیت خود را به او نسبت می دهد. وی در اولین فیلم خود در سریال چشم باد در کودکی در نقش پارسا پیروزفر بازی کرد. اولین پروژه مهم وی نقش اصلی در جعبه موسیقی فرزاد موتمن در سال 1986 بود و تجربه بازی در کنار بزرگانی چون نیکی کریمی و رامبد جوان را کسب کرد.

وی در سال 1392 با بازیگرانی چون مهدی سلطانی و شبنم مقدم در سریال هفت سنگ به کارگردانی علیرضا بذرافشان کار قابل قبولی از خود به جای گذاشت. از دیگر فیلم ها و فیلم های وی می توان به رسوایی ، نفوذ ، تاکسی نارنجی ، خاک سرد و شام عروسی اشاره کرد.

فیلم از طریق چشم باد

ارسلان قاسمی اولین بار در جلوی دوربین در چشم باد به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی بازی کرد. او برای بهاره رهنما ، یک دوست خانوادگی که سابقه بازیگری قبلی را ندارد ، تست داد و در کودکی در نقش پارسا پیروزفر بازی کرد. وی بهترین تجربه بازیگری خود را بازیگری در این فیلم توصیف کرد. وی در مصاحبه ای اظهار داشت که از 8 سالگی وارد عرصه بازیگری شد ، فرزندی نداشت و به طور تصادفی وارد رشته ای شد که در بسیاری از موارد هزینه های گزافی برای او داشت.

درآمد ارسلان قاسمی چقدر است؟

ارسلان که در کار بازیگری خود 34 فیلم و سریال تلویزیونی دارد ، در این امر بسیار موفق بوده است و این حرفه قطعاً درآمد خوبی را در طول این سالها به همراه داشته است. از طرف دیگر ، وی اخیراً تک آهنگ های زیادی را منتشر کرده است که مورد استقبال مخاطبانش قرار گرفته و در مصاحبه های خود اطلاعاتی درباره تداوم این موسیقی ارائه داده است.

اما به گفته وی ، تصمیم او برای ادامه زندگی ادامه دادن راه و شغل پدرش به عنوان شغل اصلی خود است ، حتی اگر آثار سینمایی کم و ارزشمندی دارد. پدر ارسلان در صنعت دریانوردی کار می کند. عکسهای مختلفی از ماشین ارسلان قاسمی در فضای مجازی وجود دارد که نشان می دهد وضعیت مالی وی بسیار خوب است.

حواشی ارسلان قاسمی

حواشی ارسلان قاسمی

ارسلان یکی از جذاب ترین بازیگران مرد سینمای ایران است که تا به امروز کارهای قابل قبولی را تولید کرده است. در فضای مجازی همیشه شایعات و شایعات زیادی درباره زندگی افراد مشهور وجود دارد که زندگی آنها را تحت الشعاع قرار می دهد. اخباری که باعث درد و رنج بازیکنان می شود و گاهی واکنش های شدیدی را از آنها دریافت می کند. از آنجا که ارسلان یکی از بازیگران خوش تیپ سینمای ما است ، عکسهای مختلفی با دختران مختلف در فضای مجازی منتشر شد. عکسهایی که نشان نمی دهد آیا آنها رابطه خاصی با آنها دارند یا خیر. اما آنچه مشخص است این است که او با یک انسان رابطه دارد و به گفته وی علاقه ای به حاشیه ها و درگیری ها با اخبار زرد ندارد و دوست دارد با کار حرفه ای خود قضاوت شود ، نه اتفاقات شخصی اش. زندگی

فعالیت خوانندگی او

ارسلان که در سالهای اخیر به خوانندگی و تولید موسیقی موفق روی آورده است ، در مصاحبه های خود علاقه خود را به این حرفه ابراز داشته است. ترانه های “آرزو” و “آفرین” از جمله کارهای موفق موسیقی حرفه ای ارسلان است.

سوالات متداول

 1. قد ارسلان قاسمی چقدر است؟

  قد او 165 سانتی متر است.

 2. همسر ارسلان قاسمی کیست؟

  وی در حال حاضر مجرد است و همسری ندارد.

 3. ارسلان قاسمی در چه سالی متولد شد؟

  وی سوم خرداد سال 1374 به دنیا آمد و اکنون 27 سال دارد.

 4. رابطه فعلی او با دینا صالحی چیست؟

  چند سال پیش او عکسی از خودش در کنار مدل اینستاگرام دینا صالحی را در صفحه خود منتشر کرد و با نوشتن یک متن عاشقانه رابطه خود را علنی کرد. چند ماه بعد ، یاز در مصاحبه تی وی پلاس فاش کرد که عاشق شخصی است و رابطه آنها جدی است. با این حال ، ارسلان در آخرین مصاحبه خود اظهار داشت که در حال حاضر با کسی رابطه ندارد.