logo

انجمن بت و شرطبندی ، فرم تبانی ، آموزش بت

در حال بارگذاری...

ثبت نام

دسته‌بندی نشده - می 13, 2021

اوهایو از طریق قرعه کشی یک میلیون دلار به پنج نفر از واکسیناسیون COVID واگذار می کند

ارسال شده در: 13 مه 2021 ، 01: 56 ساعت.

آخرین به روزرسانی: 13 مه 2021 ساعت 10: 07h.

ایالت اوهایو طی دو هفته پنج نفر از ساکنان را به میلیونر تبدیل خواهد کرد و شانس پاداش 1 میلیون دلاری آنها همین است – ضرب گلوله به واکسیناسیون COVID-19.

قرعه کشی اوهایو COVID
مایک دی واین ، فرماندار اوهایو ، در ماه فوریه دوز دوم واکسن COVID دریافت کرد. وی روز چهارشنبه اعلام کرد که هر فرد بالغ در اوهایو با حداقل یک دوز واکسن واجد شرایط قرعه کشی پنج هفته ای هر یک میلیون دلار خواهد بود. (تصویر: فرماندار مایک دیوین / توییتر)

فرماندار مایک دی واین (R) عصر چهارشنبه این خبر را اعلام کرد. با شروع 26 مه و پنجشنبه هر هفته چهارشنبه ، قرعه کشی اوهایو نقاشی از ساکنان بزرگسال ایالت باکی که حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند ، طراحی می کند.

و بله ، شخصی که نامش را می گیرد 1 میلیون دلار دریافت می کند – البته به شرطی که قبل از انجام نقاشی واکسینه شده باشد.

حالا ، من می دانم که بعضی از شما اکنون سر تکان می دهید ، “این مایک دی واین است ، او دیوانه است! DeWine در جلسه توجیهی COVID-19 گفت: “ایده شما برای طراحی میلیون دلاری هدر دادن پول است.” “اما در واقع ، هدر رفتن واقعی در این مرحله از اپیدمی – هنگامی که برای هر کسی که واکسن می خواهد آماده باشد … زندگی از دست رفته برای COVID-19.”

پول نقشه های “Ohio Vax-a-Million” از طریق بودجه فدرال از بسته های کمک COVID-19 به ایالت تأمین می شود.

فرماندار افزود که جزئیات بیشتر از روز پنجشنبه فاش می شود.

COVID-19 نرخ واکسیناسیون سقوط می کند

از آنجا که ماه گذشته میزان واکسن های COVID-19 کاهش یافته است ، ایالت ها به دنبال روش های خلاقانه ای برای ترغیب آنها به واکسیناسیون هستند.

در اوایل این هفته ، در کنتاکی ، فرماندار اندی بشیر اعلام کرد که بزرگسالانی که به یک کروگر یا والمارت شرکت کننده برخورد می کنند ، برای قرعه کشی توپ 225 نقدی کنتاکی بازی رایگان دریافت می کنند.

طبق داده ها ، اوهایو مرکز تحقیقات ویروس کرونا ویروس دانشگاه پزشکی جان هاپکینزواکسن روزانه هفت روزه آنها از 140532 در 11 آوریل به 52205 در روز چهارشنبه کاهش یافت.

تقریباً 9.2 میلیون دوز واکسن در سراسر اوهایو تجویز شده است و تقریباً 4 میلیون نفر کاملاً واکسینه شده اند. این تقریباً معادل 34 درصد ایالت است.

تقریباً ، این بدان معنی است که حدود 5/2 میلیون نفر از اهالی اوهایو مورد اصابت گلوله قرار گرفته اند. از آنجا که واکسن Pfizer برای کودکان زیر 12 سال تأیید شده است ، برخی از آنها کودکان هستند.

هنوز هم ، DeWine بچه ها را از سرگرمی دور نمی کند. در حالی که فرماندار جایزه 1 میلیون دلاری را به دست نیاورد ، کودکانی که حداقل یک دوز دریافت می کردند به قرعه کشی جداگانه منتقل می شدند. این ایالت طی یک دوره 5 هفته ای پنج بورس تحصیلی کامل به یک دانشگاه ایالتی اعطا می کند.

دولت یک درگاه الکترونیکی ایجاد می کند که به کودکان واجد شرایط امکان ثبت نام در نقاشی ها را می دهد.

Ohio Vax-A-Milyon دیدگاه های مختلفی را ترسیم می کند

طرح قرعه کشی COWID-19 DeWine با واکنش های مختلفی در شبکه های اجتماعی روبرو شد.

برخی مانند جاش مندل ، حسابدار ایالتی سابق اوهایو و جمهوریخواه ، از یک الگوی رفتاری محبوب اپرا برای تحقیر DeWine استفاده کردند.

برخی دیگر گفتند که دولت می تواند 5 میلیون دلار برای وجوه مالیات دهندگان به روش های بهتر هزینه کند. به عنوان مثال ، پول می تواند برای کمک به مشاغل کوچک تحت تأثیر تعطیلات و محدودیت های COVID-19 باشد. یا اوهایو می تواند به افراد بیشتری کمک کند.

با این حال افراد کمی بودند که این ایده را راهی خلاقانه برای تشویق افراد بیشتر به واکسیناسیون می دانستند. حتی اگر چیزی شبیه بیرون باشد ویلی وونکا و کارخانه شکلات سازی.